Emilianów - Produkcja - 18 zł brutto/h

2 880 - 3 168 zł/mies.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kilku Pań do pracy na produkcji.

Lokalizacja: Emilianów - Park Logistyczny Panattoni

Oferujemy:

Praca wykonywana jest w godzinach 6:00-14:00

Stawka: 18 zł brutto/h

Bardzo miła i przyjazna atmosfera

Obowiązki:

kompletowanie kosmetyków, pakowanie

praca lekka, stojąca

Wymagania:

punktualność i dyspozycyjność PN-PT

chęć i zaangażowanie

aktualna książeczka sanepid

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy zachęcamy do złożenia aplikacji. Administratorem Państwa danych osobowych będzie MK INTERIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/220. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie http://www.mkinterim.pl/rodo.html

Prosimy o dołączenie CV w formularzu, skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami

  • Dodane o 16:22, 22 lipca 2020
  • Wyświetleń:1424
  • ID ogłoszenia: 616956224

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik

MK INTERIM

jest online Na OLX.pl od cze 2018 Ogłoszenia użytkownika
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Emilianów, wołomiński, Mazowieckie

Ogłoszenia użytkownika MK INTERIM