Nowy Dwór Mazowiecki Praca w sklepie / od zaraz

2 500 - 3 200 zł/mies.

Cześć!

Szukam chętnych osób do pracy w sklepie spożywczym.

Na stałe lub tymczasowo.

Lokalizacja: ul. 29 Listopada, Modlin Twierdza
Prosta praca, szkolenie dla niedoświadczonych. Obowiązki:
- obsługa kasy
- dokładanie towaru
- porządkowanie sklepu

Nie dyskryminujemy ze względu na płeć, wiek, doświadczenie! Wymagana jest jednak ważna książeczka sanepid.

Oferujemy:
- lekką pracę w zgranym zespole
- umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie trzech miesięcy
- stawkę 18,30 brutto/h

Studenci również mile widziani.

Kontakt telefoniczny: 720 - pokaż numer telefonu -

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy zachęcamy do złożenia aplikacji. Administratorem Państwa danych osobowych będzie MK INTERIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/220. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie http://www.mkinterim.pl/rodo.html

  • Dodane o 12:16, 9 września 2020
  • Wyświetleń:3587
  • ID ogłoszenia: 594115374

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Ogłoszenia użytkownika Natalia