Praca na magazynie - 19,50zł brutto/h,1zmiana- Moszna Parcele-Brwinów

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.

Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko MAGAZYNIERA

Obowiązki:

  • Kompletacja zamówień (picker)
  • Pakowanie towaru
  • Pomocnicze prace magazynowe

Nasza oferta:

  • Umowa zlecenie (+ZUS, PPK)
  • Wynagrodzenie w formie stawki godzinowej: 19,50 zł brutto/h
  • Praca w systemie 1-zmianowym (8-17)
  • Stabilne zatrudnienie. Możliwość awansu i zatrudnienia bezpośrednio u Klienta.

Nasze wymagania:

  • Odpowiedzialność oraz punktualność
  • Mobilność (dojazd do miejsca pracy - Moszna Parcele)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy zachęcamy do złożenia aplikacji. Administratorem Państwa danych osobowych będzie MK INTERIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/220. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie http://www.mkinterim.pl/rodo.html

Proszę o dodanie aplikacji CV w załączniku.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Dodane o 11:51, 23 września 2020
  • Wyświetleń:3171
  • ID ogłoszenia: 476332354

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Pruszków, pruszkowski, Mazowieckie

Ogłoszenia użytkownika Jakub