Praca w sklepie Poręba

3 100 - 3 300 zł/mies.

Pracownik sklepu spożywczego

Kasjer / sprzedawca

Poręba

Obowiązki:

Obsługa kasy, wykładanie towaru, prace pomocnicze, prace porządkowe

Oferujemy:

17,80 brutto/h

Pracę w miłym i zgranym zespole.

Początkowo umowa zlecenie, później przejścia na umowę o pracę.

Godziny pracy (praca dwuzmianowa)

I. 6:00-14:00

II. 14:00-22:00

Wymagania:

  • Książeczka sanepid - obowiązkowo
  • Odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Dyspozycyjność

Zapraszamy do przesyłania CV poprzez portal OLX.

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy zachęcamy do złożenia aplikacji. Administratorem Państwa danych osobowych będzie MK INTERIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/220. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie http://www.mkinterim.pl/rodo.html

  • Dodane o 20:21, 29 lipca 2020
  • Wyświetleń:1708
  • ID ogłoszenia: 610144426

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik

MK INTERIM

jest online Na OLX.pl od cze 2018 Ogłoszenia użytkownika
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Poręba, zawierciański, Śląskie

Ogłoszenia użytkownika MK INTERIM