Specjalista ds. sprzedaży usług Agencji Pracy Tymczasowej

2 600 - 6 000 zł/mies.

MK INTERIM Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów. Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny (bezpieczny) rozwój na rynku pracy.

WWW.MKINTERIM.PL

Poszukujemy osoby do wsparcia procesu rozwoju firmy i prowadzenia projektów sprzedażowych na terenie całego kraju.

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży usług APT

Miejsce siedziby firmy: Warszawa

OPIS STANOWISKA

  • zarządzanie polityką sprzedażową APT
  • pozyskiwanie klientów
  • tworzenie i wdrożenie strategii rozwoju APT
  • aktywne działania w obszarze tworzenia i rozwoju kultury organizacyjnej firmy
  • tworzenie narzędzi wspomagający zarządzanie wynikami, tworzenie ofert
  • zarządzanie budżetem
  • budowanie i zarządzanie zespołem handlowym

WYMAGANIA

  • min. rok  doświadczenia w obszarze APT poparte sukcesami w sprzedaży usług
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie
  • szeroka wiedza z obszaru HR znajomość trendów rynkowych
  • kreatywność, otwartość i elastyczność
  • umiejętność kierowania i motywowania zespołu
  • zaangażowanie, inicjatywa i samodyscyplina, dobra organizacja pracy
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kat.B.
  •  mile widziana baza Klientów do współpracy

OFERTA

  • stanowisko z dużą swobodą działania pod względem organizacyjnym (jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania)
  • brak korporacyjnych rozwiązań w firmie
  • umowę o pracę i premię od sprzedaży
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w młodymi zgranym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, komputer)
  • opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy i przesłanie Cv.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie MK INTERIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/220. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie http://www.mkinterim.pl/rodo.html

  • Dodane o 14:29, 30 lipca 2020
  • Wyświetleń:446
  • ID ogłoszenia: 618423138

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Ogłoszenia użytkownika MK Interim Sp. z o.o.